Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Mažoretky Gina postoupily na mistrovství republiky

Mažoretky GINA z Brodku u Přerova úspěšně zahájily letošní soutěžní sezónu. V kvalifikaci získaly všechny tři skupiny - kadetky, juniorky i seniorky - stříbrné medaile.

V semifinále, které se konalo dne 15. května ve Vyškově, vybojovaly seniorky pod vedením Jany Hebelkové bronzové medaile a postup na Mistrovství ČR, kadetky a juniorky pod vedením Moniky Dubovské a Kláry Mazalové získaly rovněž postup na Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu, které se uskuteční dne 25. června v Jaroměři.

Mažoretky Gina.

Dne 27.3.2011 se v Zábřehu na Moravě uskutečnila kvalifikace sóloformací  na MČR v mažoretkovém sportu 2011. Kvalifikace se zúčastnilo několik sóloformací občanského sdružení mažoretek GINA Brodek u Přerova, pod vedením trenérek Jany Hebelkové, Moniky Dubovské a Kláry Mazalové. Po velmi vydařeném výkonu postoupilo sedm sóloformací do finále MČR. V kategorii juniorek s hůlkou postupuje do finále z 2. místa Gabriela Švárová, v seniorské kategorii z 1. místa duo Kristýna Bradáčová, Tereza Březinová a miniformace Veronika Režná, Monika Bartíková, Marie Tučková, Eliška Zámorská, Kateřina Zbíralová, Monika Chytilová, Klára Mazalová. V kategorii kadetek si zajistila účast na MČR z 3. místa miniformace Anna Režná, Anna Opravilová, Tereza Odstrčilová, Veronika Rychlá, Linda Kališová, Nicol Knoflíčková, Nikol Výskalová a z 5. místa duo Linda Kališová a Nicol Knoflíčková. S náčiním pom-pon (třásně) postupují do finále duo Martina Jakešová a Dominika Tkadlecová a miniformace ve složení Johana Vojtková, Veronika Režná, Monika Bartíková, Klára Mazalová, Marie Tučková, Eliška Zámorská, Zuzana Horváthová. Finále sóloformací MČR v mažoretkovém  sportu se uskuteční ve dnech 4.6. – 5.6.2011 ve Valticích. Přejeme děvčatům, aby skvělou formu z kvalifikace potvrdila i ve finále.

ME Vyškov 2010< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />

Ve dnech 27. – 29. 8. se ve Vyškově konal již sedmý ročník Mistrovství Evropy v mažoretkovém sportu. Reprezentantkami České republiky se po získání čtvrtého místa na červnovém Mistrovství republiky staly i mažoretky ze souboru Gina z Brodku u Přerova. Jedná se o poměrně novou skupinu, která byla založena teprve před rokem bývalou mistryní Evropy ikonou mažoretkového sportu Janou Hebelkovou.

Mistrovství Evropy bylo zahájeno v pátek soutěží sóloformací. V široké konkurenci sólistek ze všech koutů Evropy nejprve předvedlo bezchybný výkon duo ve složení Tereza Březinová a Kristýna Bradáčová, které si po zásluze vybojovalo bronzovou medaili. Na něj navázala třetí příčkou také sedmičlenná miniformace (Hedvika Pazderová, Monika Bartíková, Veronika Režná, Kateřina Zbíralová, Monika Chytilová, Eliška Zámorská, Marie Tučková), jejíž originální choreografii vytvořila vynikající mažoretka a rovněž bývalá mistryně Evropy Zuzana Horváthová.

Sobotní program byl pak ve znamení vystoupení skupin, jejichž soutěž byla klasicky rozdělena do dvou disciplín, a to na pochodové defilé a pódiovou sestavu. Do tuhého boje se pustilo 19 nejlepších mažoretkových souborů Evropy. Po sumarizaci bodů z obou předvedených choreografií získaly mažoretky Gina úžasné páté místo, když je dělilo jen několik desetin bodu od příček nejvyšších. Úspěch je o to cennější, že se jednalo o jejich první vystoupení na mezinárodní scéně, které zároveň věstí slibnou budoucnost tohoto mladého souboru.

Zdravím a blahopřeji, posílám fotečku, která se mi, aspoň podle mně, povedla. Takhle asi vypadá radost z úspěchu. Jar. Pavliš

Mažoretky GINA Brodek u Přerova slaví první úspěchy

14.10.2009 8:52

První úspěchy zaznamenal o víkendu nově založený soubor Mažoretky GINA Brodek u Přerova pod vedením Jany Hebelkové na soutěži sóloformací v Havířově.

V tvrdém konkurenčním boji souborů z celé republiky a ze Slovenska obsadila Zuzana Horváthová se svým sólem s hůlkou druhé místo. Duo Tereza Březinová s Kristýnou Bradáčovou obsadily třetí příčku, duo Monika Bartíková a Veronika Režná skončily na 10. - 11. místě a miniformace ve složení Tereza Březinová, Zuzana Horváthová, Kristýna Bradáčová, Marcela Štrbáňová, Nikola Kramplová, Monika Dubovská a Markéta Proroková obsadily třetí místo. Miniformace tak navázala na nedávné skvělé umístění z mistrovství Evropy, kde získala třetí místo a potvrdila, že v kategorii sóloformací patří k elitě mažoretkového sportu.